خانه » اخبار » حوادث » قتل دختر 15 ساله در مخروبه‌های ‌نصرآباد

قتل دختر 15 ساله در مخروبه‌های ‌نصرآباد

قتل دختر ۱۵ ساله در مخروبه‌های ‌نصرآباد

اخبار حوادث

قتل دختر 15 ساله در مخروبه‌های ‌نصرآباد

به گزارش ابرتازه ها از فارس، ۷:۵۵ دقیقه صبح سه‌شنبه ۱۴ دی ماه در یک روز سرد زمستانی زمانی که همه دانش آموزان دغدغه امتحانات داشتند، فاطمه نیز مثل هم‌کلاسی‌هایش راهی دبیرستان بود تا امتحانش را بدهد و به خانه بازگردد، اما او هرگز به خانه برنگشت.

از جزئیات آنچه در آن روز زمستانی در مسیر مدرسه به این دختر ۱۵ ساله گذشت هنوز اطلاعات دقیقی مشخص نیست اما عصر امروز ۲۷ بهمن ماه پدر و مادر فاطمه باید آماده مراسم «چهلم» او باشند و تسلیت‌های اهالی نصرآباد، دوستان و آشنایان را بشنوند.

یکی از بستگان فاطمه شرح آن حادثه غم‌انگیز پرداخت؛ وی به اعترافات قاتل اشاره کرد و گفت: مسیر مدرسه فاطمه از کنار مخروبه‌های زیادی می‌گذرد که مکان امنی شده برای افراد بزهکار، قاتل فاطمه هم در یکی از این مخروبه‌ها کمین کرده بوده است.

وی افزود: قاتل که ۲۵ سال بیشتر نداشته و دارای چندین پرونده کیفری در قوه قضائیه است، وقتی فرصت را مناسب می‌بیند به دختر حمله کرده و او را به سمت مخروبه می‌برد و وقتی با مقاومت و فریادهای دختر مواجه می‌شود سعی می‌کند دهان او را بگیرد تا صدایش به جایی نرسد.

وی ادامه داد: طبق اعتراف انجام شده، قاتل وقتی نیت شوم خود را عملی می‌کند متوجه از حال رفتن دختر می‌شود و تا زمانی که به خود می‌آید با پیکر بی‌جان دختر روبرو می‌شود؛ هنوز علت دقیق فوت مشخص نیست.

وی تصریح کرد: قاتل جوان پیکر دختر را در دخمه تاریک در میان همان مخروبه‌ها با هر آنچه در آن نزدیکی به دست می‌رسیده مخفی می‌کند؛ حدود ساعت ۹ از مدرسه با مادر فاطمه تماس می‌گیرند و می‌گویند فاطمه امتحان داشته و هنوز به مدرسه نیامده است.

وی با بیان اینکه نصرآباد با ۷ هزار نفر بیشترین جمعیت را در بخش جرقویه، از مناطق ۶ گانه شهرستان اصفهان دارد اما هنوز از داشتن یک کلانتری و پاسگاه محروم است، عنوان کرد: پس از اطلاع، موضوع را به کلانتری محمدآباد که در ۵ کیلومتری نصرآباد واقع شده گزارش کردیم.

وی با انتقاد نسبت به روند کند امور اداری و معطلی‌های پی در پی اظهار کرد: یک ساعت و نیم منتظر بودیم تا چند فرم نوشته شود، پس از آن هم راهی دادگاه نیک‌آباد که مرکز بخش جرقویه است شدیم، آنجا هم دو ساعتی روند تشکیل پرونده به طول انجامید و حوالی ساعت ۱۳ به خانه بازگشتیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از برگشت، پدر فاطمه گفت می‌رود به دنبال دخترش بگردد و کمتر از چند دقیقه بعد پیکر دختر را از زیر شاخ و برگ‌ها و انبوهی از وسایل قدیمی پیدا کرد.

وی اظهار داشت: شناسایی قاتل با توجه به گزارش‌های مردمی که به صحنه آمده بودند انجام شد و کاملاً مشخص بود که چه کسی اقدام به این قتل کرده چرا که پیش از این نیز سوء سابقه داشت و پاتوق او در همین محل بود، در پرونده او بچه ربایی و محکومیت به ۱۵ سال حبس نیز هست که البته در آن مورد با وساطت مسئولان شهر رضایت گرفته بود.

وی با بیان این که قاتل بلافاصله پس از دستگیری اعتراف کرد، ابراز داشت: پس از حادثه اقدام به جمع‌آوری امضا و تهیه طوماری کردیم تا به روند دادگاه سرعت ببخشد اما از اعضای شورای شهر هیچکدام آن را امضا نکردند.

قتل دختر ۱۵ ساله در مخروبه‌های ‌نصرآباد

وی با انتقاد از پنهان کردن و جلوگیری از خبری شدن این حادثه عنوان کرد: مسئولان بیش از آنکه بخواهند مشکلات را حل کنند سعی دارند تا آن‌ها را مخفی کنند؛ پس از آن حادثه و در همین ۴۰ روز اخیر بچه ربایی دیگری صورت گرفت که کار کودک به پزشک کشید، در موردی دیگر معتادی برای یک دانش‌آموز دختر مزاحمت ایجاد کرده بود.

وی با ابراز تأسف اظهار داشت: با یکی از اعضای شورای شهر صحبت کردم و از او دلیل عدم برخورد را جویا شدم که در جواب پاسخ داد بیش از ده مورد دیگر بدتر از این قاتل وجود دارند و می‌شناسیم اما نمی‌توانیم کاری انجام بدیم.

وی یادآور شد: جالب این که قاتل از خانواده خودش نیز طرد شده و تاکنون کسی برای گرفتن رضایت تلاش نکرده است حتی دادگاه اعلام کرده به دلیل این که وکیلی برای قاتل گرفته نشده خود دادگاه باید این کار را انجام دهد.

وی با بیان این که بیش از ۱۰ سال است که شهرداری به نصرآباد آمده اما مخروبه همچنان مانند سابق خودنمایی می‌کنند، ادامه داد: موضوع قابل توجه دیگر نام‌گذاری یکی از این کوچه‌های مخروبه در سال ۹۲ به نام «شهدای غزه» است، کوچه‌ای که این قتل نیز در آن به وقوع پیوست و حتی یک خانواده هم در آن زندگی نمی‌کند؛ با گذشت ۳ سال هم علی‌رغم اعتراضات نام این کوچه تغییر نکرده است.

ستار خسروی رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان پیش از این گفته بود: قاتل دختر ۱۵ ساله کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع این حادثه دستگیر شد، پس از دستگیری متهم به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است؛ طبق اظهارات قاتل هیچ ارتباطی با دختر نوجوان نداشته و فقط با او هم روستایی بوده است.

صفرعلی عرب صالحی عضو شورای اسلامی شهر نصرآباد در خصوص مخروبه‌های این شهر گفت: سال ۹۲ که شورای شهر شروع به کار کرد مصوبه‌ای در مورد مخروبه‌ها داشتیم که پس از اطلاع به صاحبانشان رضایت گرفته و امر ساماندهی صورت بگیرد.

وی افزود: تعداد مخروبه‌های شهر زیاد بوده و برای ساماندهی آن‌ها نیاز به اجازه از مالکین است، از طرفی بسیاری از این مکان‌ها در بحث انحصار وراثت افتاده و به این سادگی مجوز کتبی برای تخریب آن‌ها نمی‌توان گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر نصرآباد بیان داشت: با این حال تعدادی ساماندهی شدند و تعدادی هم نامه ارسال شده، پیگیر مجوزی هستیم که زیاد به دنبال صاحبان مخروبه‌های قدیمی نگردیم، پس از اخطاریه یا بیایند دیوارکشی کنند یا اجازه کتبی بدهند که خراب شود.

عرب صالحی در خصوص وساطت شورای شهر در محکومیت‌های قبلی قاتل، گفت: از آینده هیچ‌کس نمی‌توان آگاه بود، زمانی که این اتفاق انجام شده از روی خیرخواهی وساطت انجام شده است.

  مطالب مرتبط
انفجار در یک کلوپ شبانه در بغداد 27 کشته و بیش از 50 زخمی بر...
نابودی یک دختر در 45 ثانیه...+عکس (18+)
افشای اقدام غیراخلاقی با زنان شورای شهر / تصویر مجرم
ماجرای مدیر شدن یک دختر جوان در بانک و ...!
دو روز تجاوز وحشيانه جنسي به دختر 7 ساله / عكس
تجاوز به زنان در مقابل چشمان شوهر + عکس
تجاوز بي‌شرمانه در حين به دنيا آوردن نوزاد + عکس
دلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجو
عجیب ترین حادثه مرگبار در مراسم حج
قتل شاگرد 19 ساله با ضربات مشت صاحبکار
قتل برای پایان دادن به رابطه با زن متاهل
قتل هولناک نوعروس به دست شوهر افغانی
آزار دختر جوان توسط ۶ پسر در شهر قدس
تعرض و قتل تازه عروس در محل كار
دانلود فیلم حادثه کشته شدن زائران مراسم رمی جمرات
شبیه بودن یک معبد به مسجد، برایش دردسر ساز شد
انتقام هولناک مرد جوان از دختر مورد علاقه
قتل وحشتناک زن جوان پایان ارتباط پنهانی
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراح قالب : پارس تمز

Copyright abartazeha.iR© 2016 - Allrights Reserved.