خانه » اخبار » حوادث » حمله پسر شیشه ای به آرایشگاه های زنانه تهران

حمله پسر شیشه ای به آرایشگاه های زنانه تهران

حمله پسر شیشه ای به آرایشگاه های زنانه تهران

اخبار حوادث ؛ پسر شیشه ای که از آرایشگاه های زنانه در شرق تهران دست به سرقت های وحشتناک می زد، به دام افتاد.

به گزارش ایران، در ساعت ۸ شب یازدهم شهریورماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک زورگیری از آرایشگاه زنانه در خیابان سبلان شمالی به کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد .با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی تنومند با تهدید چاقو و اسپری اشک آور اقدام به سرقت اموال باارزش صاحب آرایشگاه کرده است .با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت بعنف” و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس  آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

حمله پسر شیشه ای به آرایشگاه های زنانه تهران

صاحب آرایشگاه زنانه با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “داخل آرایشگاه بودم ؛ به دلیل نداشتن مشتری قصد تعطیلی آرایشگاه را داشتم که ناگهان یک مرد حدودا ۳۵ ساله ، بلند قد و تنومند با چاقو داخل آرایشگاه شد و با تهدید چاقو اعلام داشت “هرچه پول داری بده” و در ادامه اقدام به گرفتن کیف دستی ام حاوی وجه نقد ، عابربانک و گوشی تلفن همراهم کرد ؛ پس از سرقت کیف دستی به سرعت از مغازه خارج و با یک دستگاه موتورسیکلت از محل دور شد ” .

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ی سرقت بعنف از آرایشگاه زنانه در خیابان سبلان شمالی ، شکایت های مشابه دیگری به پلیس آگاهی ارجاع شد که در تمامی آنها فردی تنومند با تهدید چاقو و افشانه وارد آرایشگاه های زنانه شده و حتی در چندین نوبت با ضضضرب وشتم  خانم های حاضر در داخل آرایشگاه های زنانه اقدام به سرقت طلا و جواهرات ، وجوهات نقد ، گوشی های تلفن همراه و دیگر اموال همراه آنها کرده بود .یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” ساعت ۱۵:۱۵  بعد از ظهر ۱۷ شهریورماه  داخل آرایشگاه زنانه ….. بودم که ناگهان مرد جوانی با چاقو و افشانه داخل آرایشگاه شد و با تهدید و فریاد زدن اقدام به سرقت زنجیر و پلاک طلا ، گوشی تلفن همراه ، کیف حاوی مبلغ ۶۰۰ هزار تومان کرد ؛ این شخص در حین ارتکاب سرقت و در حالیکه قصد کمک خواستن از هالی را داشتم ، اقدام به پاشیدن افشانه به صورت و دهانم کرد و پس از سرقت با یک دستگاه موتورسیکلت از محل دور شد “.

خانم جوان دیگری نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” بهمراه دو نفر از دوستانم داخل آرایشگاه زنانه … در خیابان مهرآور بودیم که ناگهان یک مرد قوی هیکل وارد آرایشگاه شد و با تهدید چاقو و افشانه ، ضمن پاشیدن افشانه به صورت ما اقدام به سرقت طلا و جواهرات همراهمان شامل گردنبند ، النگو و همچنین گوشی های تلفن همراه من و دوستانم کرد “.

با توجه به اهمیت موضوع ، تیم ویژه ای از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مسئول رسیدگی به این پرونده شدند .همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم ، طرح جداگانه ای جهت دستگیری فروشندگان اموال مسروقه در محدوده منطقه شوش تهران از سوی پلیس آگاهی تهران به مرحله اجرا گذاشته شد که طی دستگیری یک نفر از این افراد ، تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و توقیف شد ؛ در بررسی گوشی های مسروقه بدست آمده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که گوشی ها متعلق به خانم هایی است که پرونده سرقت بعنف آنها در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است .

با انتقال فروشنده ی گوشی های تلفن همراه مسروقه به پایگاه سوم پلیس آگاهی ، وی صراحتا در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که گوشی های مسروقه را از یکی از مجرمین سابقه دار بنام “امین” دریافت کرده است .با بهره گیری از سوابق مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی ، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی موفق به شناسایی “امین . ش” ۳۲ ساله به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در ارتکاب جرایم مختلف شدند که بارها به اتهام ایراد صدمه بدنی ، زورگیری ، نگهداری غیرمجاز سلاح ، تخریب و … دستگیر و روانه زندان شده بود .

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی تصویر “امین . ش” از سوی تمامی شکات پرونده سرقت های بعنف از آرایشگاه های زنانه ، دستگیری “امین” در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .سرانجام پس از شناسایی دقیق مخفیگاه “امین . ش” در محدوده میدان خراسان – خیابان خاوران ، در ساعت ۰۷:۳۰ صبح ۲۱ آذرماه  عملیات دستگیری وی انجام شد ؛ امین با اطلاع از حضور کارآگاهان قصد داشت تا از طریق مسیری که برای فرار  خود پیش بینی کرده بود ، از طبقه چهارم یک مجتمع مسکونی متواری شود که کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی در حالیکه وی قصد داشت تا با بکارگیری سلاح سرد از دست آنها متواری شود ، او را دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

“امین . ش” که اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه پیدا ، پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بصراحتا به چندین زورگیری وحشتناک از آرایشگاه های زنانه اعتراف و در اظهارات اولیه عنوان داشت : “سرقت از آرایشگاه های زنانه را قبول دارم ؛ در ساعات خلوتی روز ، با چاقو و اسپری اشک آور وارد آرایشگاه های زنانه می شدم و با تهدید و زور اقدام به سرقت طلا ، پول ، گوشی تلفن همراه و هرآنچه به چشمم می خورد ، می کردم ؛ …. ؛ در محدوده شرق تهران ، آرایشگاه های زنانه را شناسایی و آنها را سرقت می کردم ؛ … “.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ، با اعلام این خبر گفت : ” در حال حاضر متهم پرونده با قرار قانونی و جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و در اولین مرحله از تحقیقات ، مواجه حضوری مابین متهم و تعدادی از شکات انجام و تمامی شکات موفق به شناسایی کامل و صد درصدی متهم پرونده شدند ” .سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی در پایان این خبر عنوان داشت : ” از کلیه شکات و مالباختگانی که به هر دلیل اقدام به طرح شکایت در خصوص وقوع سرقت های بعنف مشابه نکردند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهم پرونده و طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران  در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه نمایند ” .

حمله پسر شیشه ای به آرایشگاه های زنانه تهران

  مطالب مرتبط
داستان وحشتناک دفن کردن کودک 2 ساله با کمک دوخواهر خردسالش!
تعداد قربانیان زلزله چین به ۷۲ نفر رسید+تصاویر
زلزله‌ای شدید حوالی تسوج در آذربایجان شرقی را لرزاند
تحقیر،قتل جوان ۲۴ ساله را رقم زد + عكس
فرار ۲۰ هزار دلاری دختر ۱۸ ساله از خانه
خوکشی فجیع به خاطر مشاجره با مادر شوهر
ماجرای دختر روانی که مادرش را کشت!
تجاوز پدر و معلمان مدرسه به دختر 12 ساله / عکس
عجیب ترین حادثه مرگبار در مراسم حج
جزئیات قتل اعضای یک گروه موسیقی ایرانی در نیویورک
مرخصی از زندان با انگیزه قتل همسر اول
قتل هولناک همسر با چاقوی آشپزخانه
رابطه نامشروع با برادر شوهر رنگ خون گرفت
قتل هولناک دختر دبیرستانی توسط 2 همکلاسی اش
خودکشی 24 ساعت بعد از جشن تولد همسر
علاقه پسر جوان به بازی کلش اف کلنز دردسر ساز شد
شبیه بودن یک معبد به مسجد، برایش دردسر ساز شد
عکس سلفی دختر 12 ساله را به کام مرگ کشاند +عکس
اشتراک گذاری مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراح قالب : پارس تمز

Copyright abartazeha.iR© 2016 - Allrights Reserved.